Garnlinned, uld, 119X183, 20. århundrede.

4274975. Garnlinned, uld, 119X183, 20. århundrede.

Dekoration/mønster i beige, hvide og blå nuancer

Dimensioner: 119 X 183 cm.

Brugsslitage, forkortede vipper, overfladesnavs, beskadiget/ødelagt, ingen andre bemærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Dimensioner: 119 X 183 cm.

Antal besøg: 179