MÅRTEN ANDERSSON. „Metaren“, farvelitografi.

4274637. MÅRTEN ANDERSSON. „Metaren“, farvelitografi.

Signeret og nummereret, ca 36x45 cm (56x63).

Lidt løst blad, underskrift og nummerering under passepartout.

Kunstner/designer

Mårten Andersson (1934–2017)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Mårten Andersson (1934–2017)

Antal besøg: 181