DAVID ANDERSEN, 3-delt serveringsbestik og suppeske, Ringebu sölv, Norge.

4273906. DAVID ANDERSEN, 3-delt serveringsbestik og suppeske, Ringebu sölv, Norge.

Skaft med åben indretning. Stemplet, sølv 830. Vægt ca. 155 gram.
1 par salatbestik, længde ca. 21 cm
1 suppeske, længde ca. 16,5 cm.

Brugsslitage, gipsrester.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, gipsrester.

Antal besøg: 240