SIVERT ANDERSSON. „Efterårstræ“, olie på panel, signeret.

4272995. SIVERT ANDERSSON. „Efterårstræ“, olie på panel, signeret.

Panelmål ca. 12 x 21 cm, karmmål ca. 28 x 37 cm.

Mindre overfladeslid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre overfladeslid.

Antal besøg: 179