REMMER OG VINGLAS, 10 stk., 19.-20. århundrede.

427275. REMMER OG VINGLAS, 10 stk., 19.-20. århundrede.

6 grønne remme, højde 19,3 cm 4 vinglas, gravering GE Ryberg, Minde fra Tvedöra, 1880, højde 12,8 cm.

Et vinglas med limet fod Ellers let Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 1.387