BARSKAB, 1900-talets anden halvdel.

4272244. BARSKAB, 1900-talets anden halvdel.

Fineret med valnød. Trækhåndtag lavet af messing. Længde ca. 85, bredde 42, højde 123 cm.

Brugsslitage, slid omkring nøglehul, fælgen og benet med mindre slagskader.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 432