VILLY BUUS NIELSEN. Blomsterstilleben, olie på Panel. underskrevet.

427224. VILLY BUUS NIELSEN. Blomsterstilleben, olie på Panel. underskrevet.

Ydermål 75 x 65 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ydermål 75 x 65 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 3.368