Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Garpenhus Auktioner
Kunst
Grafik
SVEN BERTIL BERG. Pigen (3). Farvelitografier. Signeret og dateret 1973. E/A.
42722. SVEN BERTIL BERG. Pigen (3). Farvelitografier. Signeret og dateret 1973. E/A.
alle 3 36X49 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
alle 3 36X49 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Garpenhus Auktioner
Antal besøg:
4.338