SMYKKER, 6 styk, 18 karat guld, 1900-tallet.

427196. SMYKKER, 6 styk, 18 karat guld, 1900-tallet.

2 vedhæng, 3 øreringe og ringstemplet GVH Stockholm 1958 (str. ca. 18).
Vægt omkring 6 gram.

Slid, drejebøsninger mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Vægt omkring 6 gram.

Slid, drejebøsninger mangler.

Antal besøg: 592