En lædermappe, Pierre.

En lædermappe, Pierre.
4271684. En lædermappe, Pierre.

Dokumentmappe håndtag og aftagelig skulderrem, 6 rum heraf 2 med lynlås, mindre lommer med plads til mobil, kuglepenne mv.
Længde ca. 41 cm, højde ca. 34 cm.

Brugsslitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, ridser.

Antal besøg: 211