BÆNK, 20. århundrede.

BÆNK, 20. århundrede.
42716. BÆNK, 20. århundrede.

Hvidmalet. Længde 138, bredde 37,5, højde ekskl. pude 44 cm.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!
42716. BÆNK, 20. århundrede.

Mindre slitage.

Antal besøg: 998