Ubekendt kunstner, olie på lærred, signeret E.A.

4269713. Ubekendt kunstner, olie på lærred, signeret E.A.

Størrelse 30x26
Billeddimensioner 24x19.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Størrelse 30x26
Billeddimensioner 24x19.

Adresse

Bryggerivägen 17b
79237 Mora
Sverige

Placering
Tavel Ställage 1
Antal besøg: 210