BAJONET, stemplet EJ AB, 1900-tallet..

426947. BAJONET, stemplet EJ AB, 1900-tallet..

Længde 48 cm.

Alder og Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 48 cm.

Alder og Brugsslitage.

Antal besøg: 719