SPISEBORD, 1960'er/70'ere.

SPISEBORD, 1960'er/70'ere.
4267917. SPISEBORD, 1960'er/70'ere.

Valnød fineret. Elliptisk skive på drejede ben. To indsatsplader på 55 cm. Længde 155, bredde 100, højde 73 cm.

Brugsslitage, mindre ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, mindre ridser.

Antal besøg: 1.032