KRISTIAN BJULVER, „Vintermøde“, akryl på lærred, Danmark.

4266027. KRISTIAN BJULVER, „Vintermøde“, akryl på lærred, Danmark.

Rammemål:
43 cm bred.
33 cm højde.

Sølvfarvet ramme. Signeret.

Suspension er tilgængelig.

Nogle ridser og malingsskår på rammen. Ingen bemærkninger på selve tavlen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Rammemål:
43 cm bred.
33 cm højde.

Sølvfarvet ramme. Signeret.

Suspension er tilgængelig.

Antal besøg: 142