En samling af 13 mønter, 100 f.Kr. - 20. århundrede.

4265001. En samling af 13 mønter, 100 f.Kr. - 20. århundrede.

Sigismund III, 2 stk. Enkens Skår, Victor Emanuel Italien 1873, Ingrid af Danmark, 1960, 5 Dollar Elizabeth II 2005, 2 stk., Gustav V 2 kr m.v.

Slid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slid.

Antal besøg: 271