ALFRED MANESSIER. Farvelitografi, signeret, 25/175.

4264986. ALFRED MANESSIER. Farvelitografi, signeret, 25/175.

Rammemål ca. 64 x 83 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Rammemål ca. 64 x 83 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 322