ARKITEKT THURTS, 20. århundrede.

426472. ARKITEKT THURTS, 20. århundrede.

Længde 100, dybde 79, højde 70 cm.

Slitage, ridser og mærker, mindre skader, senere skive.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 7.332