SPEJL med KLÆDEBORD, rokokostil, 20. århundrede.

426470. SPEJL med KLÆDEBORD, rokokostil, 20. århundrede.

Forgyldt.
Spejl, ca. 117x51 cm. Opbevaringsbord med marmorplade, længde ca 69 cm, højde 74 cm og bredde ca 27 cm.

Brugsslitage. Mindre farvetab.

Få foretaget en gratis vurdering!

Forgyldt.

Antal besøg: 1.035