VASE/ FIGURINE, porcelæn, Goebel, 1957.

426455. VASE/ FIGURINE, porcelæn, Goebel, 1957.

Vase i form af en kvinde i New Look stil, dateret 1957 og stemplet. Højde ca 13 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.245