GULV LYSESTAGE. Smedning, 7 lette arme.

4264310. GULV LYSESTAGE. Smedning, 7 lette arme.

Syvarmet gulvlysestage i smedejern, hængt med 6 klokker.
Højde 100 cm, bredde 60 cm, nedre diameter 17 cm.

Brugsslitage. Ridser, mærker. Skrællet maling.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 149