SOMMERBLOMSTERBUKET MED VALMUER - Nietsch, E.

4264297. SOMMERBLOMSTERBUKET MED VALMUER - Nietsch, E.

Olie på malerbræt signeret nederst til højre E. Nietsch, landskabssommerligt markblomsterarrangement med tusindfryd, kornblomster, valmuer og græs i en sfærisk vase, ca. 70 x 50 cm, i profilrammen ca. 82 x 62 cm.

velbevaret.

Få foretaget en gratis vurdering!

velbevaret.

Antal besøg: 258