Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Kalmar Auktionsverk
Almue
Værktøj og redskaber
SPINNING ROCK, almindelig mand, 20. århundrede.
426410. SPINNING ROCK, almindelig mand, 20. århundrede.
Højde ca 94 cm.
Vis hele teksten
Alder og Brugsslitage.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
Højde ca 94 cm.
Vis hele teksten
Alder og Brugsslitage.
Kalmar Auktionsverk
Antal besøg:
605