KARL ANDERSSON. Olie på lærred, signeret og dateret -48.

426369. KARL ANDERSSON. Olie på lærred, signeret og dateret -48.

Stilleben med kirsebær, ca. 30x54 cm.

Mindre knitren.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre knitren.

Antal besøg: 748