BLIKBIL, med friktion, midten af det 20. århundrede.

426352. BLIKBIL, med friktion, midten af det 20. århundrede.

Fremstillet i Vesttyskland Længde 42 cm.

Brugsslitage, mærker og buler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 593