GREG RAMSDEN (B.1981). GLIMT I SKUMRINGEN.

4263197. GREG RAMSDEN (B.1981). GLIMT I SKUMRINGEN.

Signeret, akryl på bord, med overfladeslibning af kunstneren
35 x 32 cm.; 47,5 x 44 cm samlet

Proveniens: Købt af kunstneren, juli 2014.

God stand.

Tema

20th Century Art & Design

Få foretaget en gratis vurdering!

God stand.

Tema

20th Century Art & Design

Antal besøg: 610