SOFABORD, 'Granås', metal/glas, Ikea, 21. århundrede.

4263062. SOFABORD, 'Granås', metal/glas, Ikea, 21. århundrede.

Metalramme. Glas top. Længde ca 118 bredde 78, højde 48 cm.

Brugsslitage. Ridser og mærker. Båndrester.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 409