426208. Sæt , 4 dele, Tiffany style, Globen AB, 1900-tallet.
Blå bordlampe, højde 27,5 cm Bordlampe med roser, højde 26 cm Fyrformet bordlampe, højde 37 cm Vindueslampe, skærmhøjde 10 cm.
Brugsslitage, en enkelt del af fyrets rækværk mangler.
Ikke funktionstestet.