426135. ARMBÅNDUR, dame, forgyldt stål 18K, Estoril, Jaques Richal, anden halvdel af det 20. århundrede.
L 982008 Diameter 33 mm med krone Original æske medfølger.
Brugsslitage Batteri udskiftet 160218 Virker ved katalogisering - der gives ingen garanti for funktion.