CYKEL, Crescent „Edge“, 24 gear.

4261251. CYKEL, Crescent „Edge“, 24 gear.

Rammestørrelse 52 cm.
Hjulstørrelse 25".

Brugsslitage. Bagdæk uden luft. Låsen sidder fast over stangen. Nøglen mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Rammestørrelse 52 cm.
Hjulstørrelse 25".

Antal besøg: 249