STOLE, 6 stk, teaktræ, HW Klein for Bramin, Danmark.

426104. STOLE, 6 stk, teaktræ, HW Klein for Bramin, Danmark.

Polstrede sæder.
Ryghøjde 73,5 cm.

Mindre ridser og Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Polstrede sæder.
Ryghøjde 73,5 cm.

Antal besøg: 4.794