SKAMMEL, 1950'er/60'ere.

SKAMMEL, 1950'er/60'ere.
4260925. SKAMMEL, 1950'er/60'ere.

Længde ca. 56 cm. Højde ca. 43 cm.

Brugsslitage, ridser og slagmærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 253