MODEST URGELL. HANS ART. Landskab.

4260628. MODEST URGELL. HANS ART. Landskab.

Olie på lærred
33x50 cm.

Skader og snavs. Ramme i støbt og forgyldt træ.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Olie på lærred
33x50 cm.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 406