GRAMOFONSKAB, saturn, første halvdel af det 20. århundrede.

426054. GRAMOFONSKAB, saturn, første halvdel af det 20. århundrede.

Højde 95cm Bredde 37x45cm.

Slid, Låget er ikke påsat.
Håndsvinget mangler Ikke funktionstestet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 95cm Bredde 37x45cm.

Slid, Låget er ikke påsat.

Antal besøg: 1.360