426043. SPISESUMSGRUPPEN, birk, vitrineskab, bord, 4 stole og 2 skiver.
Vitrineskab, Længde 94cm, Bredde 40cm, Højde 104cm 2 glaspaneler i overskab.
2 kasser.
2 hylder i underskab.
Bord, Diameter 110cm, Højde 73cm 2 indsatsbrædder, Bredde 44cm Aftagelige sæder.
Brugsslitage, mærker og ridser.
Nøgle/nøgler findes