LARS LARSSON. „SEGLEN I“.

LARS LARSSON. „SEGLEN I“.
4260233. LARS LARSSON. „SEGLEN I“.

Olie på panel, monogram signeret, verso signeret og dateret -73, ca. 39x49 cm. Dimensioner på rammen ca. 45x55 cm.

Crackelyr.

Få foretaget en gratis vurdering!

Crackelyr.

Antal besøg: 328