Mauser model 98.Brugerdefineret kaliber 308win. Supplerende nr. 25476.

4259325. Mauser model 98.Brugerdefineret kaliber 308win. Supplerende nr. 25476.

Bouncer tysk repeter. Gør Mauser model 98 brugerdefineret. Kaliber 308win. Supplerende nr. 25476. Tudlængde 60cm. Klappesyn. flot skub med dobbelt udløser. Quartz sikring monteret. monteret Weaver skinne. Monte Carlo stempel med kindstøtte. Gummi bagfrakke.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 585