VASER, 2 stk., farvede glas, 20. årh.

4259303. VASER, 2 stk., farvede glas, 20. årh.

Gul vase, højde ca. 15 cm.
Grøn vedhængsvase, højde ca. 19,5 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Gul vase, højde ca. 15 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 144