GÖSTA GRANSTRÖM. Olie på Panel, signeret.

425883. GÖSTA GRANSTRÖM. Olie på Panel, signeret.

46 x 38 cm.

Tab af farve.

Få foretaget en gratis vurdering!

46 x 38 cm.

Tab af farve.

Antal besøg: 1.737