MARGIT WESTIN. DAMAST, "Escape", 105 x 109 cm, dateret 1979, Comp af Margit Westin.

425790. MARGIT WESTIN. DAMAST, "Escape", 105 x 109 cm, dateret 1979, Comp af Margit Westin.

105 x 109 cm.
Dateret Västerbottens håndværk 1979.

Brug/aldersslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

105 x 109 cm.

Brug/aldersslitage.

Antal besøg: 987