DESKTOP ARMATUR, industrielt design. 1900-tallet.

425662. DESKTOP ARMATUR, industrielt design. 1900-tallet.

Samlet længde 106,5 cm.

Vægbeslag mangler. Stort slid, lakskader/farvetab.

Få foretaget en gratis vurdering!

Samlet længde 106,5 cm.

Antal besøg: 658