FERDINAND KRIWET. FARVELITOGRAFI SIGNERET.

4256250. FERDINAND KRIWET. FARVELITOGRAFI SIGNERET.

Farve silketryk på papir.
Signeret og nummereret med blyant, eksemplar 5/500
Højde ca. 58 cm
Bredde ca. 58 cm.

Brugt tilstand.
Bladet er brunet.
Gamle monteringsrester på bagsiden.

Få foretaget en gratis vurdering!

Farve silketryk på papir.
Højde ca. 58 cm
Bredde ca. 58 cm.

Brugt tilstand.
Bladet er brunet.

Antal besøg: 105