SPEJL MED KONSOL BORD. Biedermeier, mahogni.

42556. SPEJL MED KONSOL BORD. Biedermeier, mahogni.

Højde 245 cm i alt, spejl 195 cm, bredde ca. 75 cm.

Stenplade med skader, Brugsslitage. trædetaljer mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.135