AMADEU FONTANET CLEC. „Kontraster“, Pirineo (Lérida).

4255535. AMADEU FONTANET CLEC. „Kontraster“, Pirineo (Lérida).

Olie på lærred
Signeret
På bagsiden, med titel, placeret, signeret, dateret 1941; og med dedikation fra 1942.
33x41 cm.

Patineret træramme.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Olie på lærred
Signeret
33x41 cm.

Patineret træramme.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 230