J. IBAÑEZ. Havneudsigt.

J. IBAÑEZ. Havneudsigt.
4255076. J. IBAÑEZ. Havneudsigt.

Gouache på papir.
Signeret og dateret 1977.
46,5x61 cm.

Ikke undersøgt uden ramme. Træramme, med fejl.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Gouache på papir.
Signeret og dateret 1977.
46,5x61 cm.

Nej, betales af sælger

Adresse

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
C4 Rosellón
Antal besøg: 165