ÅKE NILSSON, olie på lærred, signeret.

4254628. ÅKE NILSSON, olie på lærred, signeret.

Billedmål ca. 90 x 118 cm
Mål inkl. ramme ca. 93 x 120 cm.

Almindelig overfladeslid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Billedmål ca. 90 x 118 cm

Almindelig overfladeslid.

Antal besøg: 218