NADĚŽDA PLÍŠKOVÁ. Tørnålgraveringer, kompositioner, signeret, dateret, nummereret.

4254471. NADĚŽDA PLÍŠKOVÁ. Tørnålgraveringer, kompositioner, signeret, dateret, nummereret.

Sommerfugl med strømpeholder, dateret 1977, nummereret 21/30, billedmål ca. 12x10 cm.
Knutet finger, dateret 1981, nummereret 5/50, billedmål ca 5x10 cm.
Rammemål ca. 20,5x15 cm.
Glaserede rammer.

Ikke undersøgt uden for rammen.
Stift hul i et blad.

Få foretaget en gratis vurdering!

Rammemål ca. 20,5x15 cm.
Glaserede rammer.

Stift hul i et blad.

Antal besøg: 136