SKÅL, glas, Erika Lagerbielke, Orrefors, sign.

425405. SKÅL, glas, Erika Lagerbielke, Orrefors, sign.

Højde 12,5 cm Diameter 25 cm.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 12,5 cm Diameter 25 cm.

Mindre slitage.

Antal besøg: 617