SKÆNK, sengustaviansk, 1800-tallet.

425359. SKÆNK, sengustaviansk, 1800-tallet.

Skuffer, skab, malet, længde ca. 107, bredde 38, højde 123 cm.

Slitage, ridser, stødmærker, masketunge, renoveret og suppleret.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 904