A. NOTARI. EFTER. Panter.

A. NOTARI. EFTER. Panter.
4252527. A. NOTARI. EFTER. Panter.

Art Deco kubistisk skulptur i lakeret calamin med marmor og onyx base, fra de første årtier af det 20. århundrede.
Signeret.
23,5x33x11 cm.

Fejl i lakken.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Signeret.
23,5x33x11 cm.

Fejl i lakken.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 334